O nás

Vaření je pro nás opravdu radost a potěšení...

"Už od malička jsem se motala mamce v kuchyni a zajímalo mě všechno, co se v ní dělo. Pamatuji si, že první tříchodovou večeři jsem připravila rodičům v sedmi letech jako překvapení po návratu z práce. A že teda překvapení byli!"

V pozdějším věku jsem začala studovat ekologii, a ruku v ruce s tím jsem se začala zajímat o veganskou stravu. Po získání bakalářského titulu jsem věděla, že ekologii dál studovat nechci a potřebuji se začít realizovat v něčem vlastním. A jelikož už během svého studia jsem spřádala plány o vlastní kuchyni, tak jsem se do toho na plno pustila. Od té doby uplynulo hodně času a mnoho jsem se toho naučila. Vaření je moje láska! Když zrovna nevařím, tak na jídlo alespoň myslím.


"Jídlo je nezbytná součást života každého z nás. Vaření vnímám jako své poslání. S láskou každý den tvořím, ať už pro moji rodinu nebo kohokoli jiného."

Na vaření se se mnou podílí i můj přítel Honza. My jsme Green Leaves.
Partneři v lásce i v práci. Všechny ty dobroty pro Vás připravujeme spolu. 

Všichni denně procházíme těžkým pracovním procesem, někdy i mírným či větším stresem. Dělá mi radost když Vám mohu zpříjemnit den jídlem, nad kterým se můžete chvíli zastavit a vydechnout si.

Vaše Erika


Sledujte mě na sociálních sítích

Dozvíte se, co právě dělám a chystám, moje tajné tipy a recepty...